Diskusia s užívateľom:Thomas

Zo stránky Wikicitáty
Prejsť na navigáciu Prejsť na vyhľadávanie
Ahoj Thomas. Vítame Vás v slovenských Wikicitátoch! / Welcome to the Slovak Wikiquote!

Začali ste dobre a ste na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých citátov. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budete medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Vám, aby ste si prečítali nasledujúce stránky, ktoré Vám uľahčia prácu pri Vašom upravovaní:

Ako vytvoriť nový článok?

Ako upravovať články?

Pieskovisko (miesto pre experimenty)

Diskusné fórum

Potrebujem poradiť (kontakty na redaktorov)

Zásady prijímania citácií

Na diskusných stránkach sa vždy podpisujte. Stačí napísať štyri vlnovky ~~~~, alebo ich vložiť kliknutím na ikonu podpisu v lište nad editačným oknom. Naopak články sa nepodpisujú.

Tak ešte raz vitajte a ďakujeme za Vaše príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často. --za uvítací výbor Neuromancer

If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikiquote, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language.

Vďaka[upraviť]

Vďaka za pracu ktoru tu vykonávaš. Na to čo robíš, ja už nervy nemám... :-)
Mohol by si niečo aj o sebe povedať, nenašiel som ťa ani na wikipedii, možno že som blbo hľadal...--Ham 07:33, 7 január 2006 (UTC)

Hi Ham! I'm sorry to say that I don't speak your lanquage - I can't even read it! :-) --Thomas 13:51, 8 január 2006 (UTC)
I'm sorry too. O.K. Thanks for all.--Ham 14:28, 8 január 2006 (UTC)
I've no problems to find people, even in languages I don't speak. More difficult are terms. It would be very helpful if somebody (you?) would link to the english or any other "western" language. If I try to translate your terms I might hit a missleading synonym. BTW: Keep on your good work here! --Thomas 19:24, 8 január 2006 (UTC)