Diskusia s užívateľom:Lady Rowena

Zo stránky Wikicitáty
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Ahoj Lady Rowena. Vítame Vás v slovenských Wikicitátoch! / Welcome to the Slovak Wikiquote!

Začali ste dobre a ste na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých citátov. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budete medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Vám, aby ste si prečítali nasledujúce stránky, ktoré Vám uľahčia prácu pri Vašom upravovaní:

Ako vytvoriť nový článok?

Ako upravovať články?

Pieskovisko (miesto pre experimenty)

Diskusné fórum

Potrebujem poradiť (kontakty na redaktorov)

Zásady prijímania citácií

Na diskusných stránkach sa vždy podpisujte. Stačí napísať štyri vlnovky ~~~~, alebo ich vložiť kliknutím na ikonu podpisu v lište nad editačným oknom. Naopak články sa nepodpisujú.

Tak ešte raz vitajte a ďakujeme za Vaše príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často. --za uvítací výbor KOR

If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikiquote, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language.

  • Cau Lady, som rad ze sem tam aj pozries na wikicitaty. Dufam ze si si nasla aj tie svoje... Dnes som pozeral ze si prisla ako velka voda... :-) tu na wikicitatoch ten cas neleti tak ako na wikipedii ... :-) Nieco som uz poupravoval... pekne sviatky ti prajem... --ham 22:35, 27. december 2007 (UTC)Odpovědět[odpovedať]
Ahoj slniečko :-) Ja som veľká voda len náhodou, hľadala som nejaké citáty na literárny portál na wiki, a tak som občas narazila na nejaké nejasnosti :-D A dnes som si priniesla nové poznatky, dostala som sa ku knihe "1000 omylov všeobecného vzdelania", neviem, nakoľko sa dá považovať za seriózny zdroj, ale snáď ma nikto neukameňuje, keď tu občas niečo opravím... Idem sa na to mrknúť, lebo o chvíľu konečne upaľujem domov.... dnes tu sedím už od šiestej ráno, a tak mám očičká ako angorský králik ;-) Prajem ti kopu krásnych dníčkov. --Lady Rowena 16:09, 21. január 2008 (UTC)Odpovědět[odpovedať]