Diskusia s užívateľom:Ján Beňuš

Zo stránky Wikicitáty
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Ahoj Ján Beňuš. Vítame Vás v slovenských Wikicitátoch! / Welcome to the Slovak Wikiquote!

Začali ste dobre a ste na najlepšej ceste začať prispievať a pridávať množstvo dobrých citátov. Veríme, že sa nám bude dobre spolu pracovať a že sa tu budete medzi ostatnými cítiť príjemne.

Odporúčame Vám, aby ste si prečítali nasledujúce stránky, ktoré Vám uľahčia prácu pri Vašom upravovaní:

Ako vytvoriť nový článok?

Ako upravovať články?

Pieskovisko (miesto pre experimenty)

Diskusné fórum

Potrebujem poradiť (kontakty na redaktorov)

Zásady prijímania citácií

Na diskusných stránkach sa vždy podpisujte. Stačí napísať štyri vlnovky ~~~~, alebo ich vložiť kliknutím na ikonu podpisu v lište nad editačným oknom. Naopak články sa nepodpisujú.

Tak ešte raz vitajte a ďakujeme za Vaše príspevky. Dúfame, že sa tu uvidíme často. --za uvítací výbor ham

If you have questions, comments, or something is not clear to you, or if you would like to know something about the Slovak Wikiquote, look at the Slovak Wikiembassy, where someone might even help you in your language.

PS: Vitaj medzi nami. Máme stránku s rovnakým menom (Ján Beňuš). Ak si to ty, dolož tam data podla prikladu inych stranok. Kategorizaciu mozem na zaciatok vykonat aj ja. cau. --ham 14:23, 29. november 2006 (UTC)[odpovedať]

Vlastné citáty[upraviť]

  • Vlastné citáty poväčšine dávame do stránky redaktora, ale ak si myslis ze ich bude dost a ze stoja za to, nech zostanu tam kde su. Prosim ta doloz tam aj miesto narodenia. --ham 06:20, 6. december 2006 (UTC)[odpovedať]