Preskočiť na obsah

Wikicitáty:Potrebujem pomoc

Pridať tému
Zo stránky Wikicitáty
Poslední komentář: pred 15 rokmi od uživatele Kandy Talbot v tématu „obrázky

Upozornenie: Otázky, ktoré tu položíte, sa musia týkať výlučne Wikicitátov.

Nielen noví redaktori potrebujú občas pomôcť s rôznymi problémami, stáva sa to aj skúsenejším. Táto stránka má slúžiť na riešenie takýchto otázok.

Dbajte pritom na nasledujúce:

  • Presvedčte sa, či otázka už nie je zodpovedaná na stránkach pomocníka.
  • Ak máte požiadavku na správcov, uveďte ju na nástenke správcov
  • Ak máte otázku pre nejakého konkrétneho wikipediána, spýtajte sa ho prosím na jeho diskusnej stránke.
  • Ak máte otázku k nejakej konkrétnej stránke, zverejnite prosím svoju otázku na jej diskusii.
  • Ak nemáte jednoduchú prosbu alebo otázku, na všeobecnejšiu diskusiu o Wikipédii je určená stránka fóra.

Na tomto mieste by mali byť kladené len také otázky, ktoré nikde inde „nevojdú“, teda otázky, ktoré majú celkom všeobecný charakter a presahujú obsah jednotlivých tém. Formulujte každú otázku ako novú kapitolu, pričom je vhodné najprv sa presvedčiť, či už nebola položená; formulujte otázku tiež zrozumiteľne, predovšetkým nakoniec zhrnite Váš problém krátko a výstižne v okienku zhrnutie úprav.

nezobrazuje meno[upraviť]

Ahoj, včera som vytvorila novú stránku Sri chinmoy. no, meno sa nezobrazuje na hlavnej stránke pod jednotlivými kategóriami, nevieš kde môže byť chyba? --Adisa sa nepodpísal(a)

Sri Chinmoy sa zobrazuje v jednotlivých kategóriách (tie ktoré sú zobrazené na konci stránky o ňom). Na hlavnej stránke je len pár vybraných autorov s najväčším počtom citátov. —Kandy Talbot 19:55, 13. január 2009 (UTC)Odpovědět

obrázky[upraviť]

Dobrý, mám problém s vkladaním obrázku k autorovi. Som zaregistrovaná aj prihlásená, no neviem si dať rady...help pleas ne --Adisa sa nepodpísal(a)

Slobodné obrázky treba nahrať cez commons:. Vľavo v menu vyberte nahrať súbor a postupujte podľa uvedených krokov. —Kandy Talbot 19:59, 13. január 2009 (UTC)Odpovědět