Diskusia:Ján Slota

Z Wikicitátov
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

no aj ked nezdielam nazory tohto hmm... politika, tak asi aj toto tu patri, pre ipckara co to robil - potvrdene vyroky - treba uviest zdroj, vyroky zoradujeme abecedne, clanky kategorizujeme, ale dik za namahu a pridanie --KOR 11:40, 11. október 2006 (UTC)

Na politikov sme sa dohodli že odkazy budeme robiť iba na mená. Bolo by velmi nevhodne ak by človek čo číta napríklad o citáty o ľudoch zrazu by mu tam naskočil nejaky citát na občana ineho naroda. myslim si ze je to znehodnotenie peknych citatov. nech politici tu maju svoju stranku (za to plne suhlasim) ale nech odkazy su iba na konkretnych ludi. PS: ak nebudu dodane datumy potrvrdenia presuniem z potvrdené na povedane. PS II: myslim si ze tak ako to ten IP rozdelil je v celku zaujimave. Jan Slota ma vyhradene konkretne nazory, myslim si ze v tom pripade je zbytocne to ukladat abecedne. Mozeme predsa urobit vynimku, nie? ;-) --ham 18:26, 12. október 2006 (UTC)
zoradil som to abecedne (skoro) v ramci oblasti do ktorych to dal, s tym rozdelenim suhlasim aj ja, a linky co som dal vo vyrokoch tak su len linky pre to, aby to nebola slepa stranka (tym padom ju nepocita do stranom normalnych) ale citaty som nedaval nikde (teda od lipsica na slotu do povedali o, ale to je hadma ok :D) --KOR 18:35, 12. október 2006 (UTC)
vsimol som si, preto som nic nemenil. to hore bolo iba zamyslenie sa ... dnes idem akurat do ziliny tak si na vas spomeniem... (este neviem ako sa dostanem k netu do konca mesiaca)--ham 06:21, 13. október 2006 (UTC)
no jo, bez netu je to na nic..., ja sice mam ale mam aj skolu, tak moc toho asi nenarobim, ale uvidime... --KOR 21:00, 13. október 2006 (UTC)

Citáty z oficiálneho dokumentu SNS, ktorým hlavným predstaviteľom je Ján Slota a priamo reaguje na jeho predchádzajúce citáty podla vás nepatrí medzi citáty?

Citáty bez súvislosti sú len bezcenné slovné hračky.

Prosim KOR, a Neuro, mam problem s IP trochu "vyskakuje" na mna. Upozornil ma ze reagujem neuvazene (aspon to tak usuzujem z jeho reakcii). Zrusil som jeho citaty s tym ze patria skor na wikipediu a on ich dal spat (ak sem patria tak ich zaradim do kategorie (asi kategoria hovorí za stranu sns, alebo cosi podobne) - ale chcem pocut aj vas nazor aby mi to IP-cko nevycitalo ze som tu moderator). prezrel som si tie citaty a skutocne si nemylsim ze by patrili na tuto stranku, lebo je to politicke vyhlasenie strany (www.sns.sk) a nie jeho ako osoby (hoci o tom sa tiez da diskutovat). a vobec ma nebavi rozduchavat vojnu...--ham 22:52, 6. december 2006 (UTC)HAM Som rád a oceňujem tvoju prácu na wikiquote.

Citlivka – ak som ta nahneval tak PREPÁČ, ale to som chcel (včera). Mam dosť ľudí, ktorý nemajú radi kompletné informácie a hrajú sa na MODERÁTOROV(bŕzdu) SLOBODNEJ encyklopédie. Nechcem byť hrubý ale niektoré praktiky redaktorov mi pripadajú skôr ako diktatúra hlavne vo Wikipédii. Ak sa tu majú slobodne zhromažďovať informácie (čo bolo cieľom založenia Wikipédie a ostatných WIK.. ) tak zmazať môžem len to čo je klamstvo. Rozhodovať čo kde patrí a nepatrí by som nechal na čitateľa. Ak si myslíš že to tam nepatrí navrhujem aby si to SKOPÍROVAL TAM KDE TO PATRÍ a na pôvodne miesto dal odkaz zo stručným popisom, ale mazať informácie je CENZÚRA.

Napríklad: ak sa mi nepáči „Poj.. sa, ty zasran zaje.. ný" (LEBO SÚ TO BEZCENNÉ VULGARIZMY) tak založím kategóriu „Bezcenné opilecké blúznenie“ na pôvodne miesto napíšem odkaz „opitý Ján Slota povedal“ ale nič nemažem lebo aj ja si pamätám, že to povedal keď bol opitý v Žiline.

AK STRANA VYDÁ DÁKY DOKUMENT TAK SÚ TO SLOVÁ HLAVNE JEJ PREDSEDU. V médiách tento dokument nazvali VYHLÁSENIE JÁNA SLOTU, ktorým seba aj SNS dištancuje od nacionalizmu a extrémizmu.

Niektoré vyjadrenia Jana slotu môžu odstupom času znieť priam DESIVO. Ak ale poznám súvislosti a viem, že slota uráža každého kto mu skríži cestu nemôže sa žiadny maďar uraziť a PÁLIŤ SLOVENSKÚ ZÁSTAVU.

Slota svojim správaním uráža hlavne Slovákov, zdravý rozom a slušných ľudí. CITÁTY SÚ V PRVOM RADE O ČLOVEKU KTORÝ ICH POVEDAL. Každý si môže urobiť vlastný názor na jana slotu.

VEĽA ÚSPECHOV a nenechaj sa znechuťiť PRAJE JURO.