Súbor:Vista-kfm home-alt.png

Z Wikicitátov
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vista-kfm_home-alt.png(128 × 128 pixelov, veľkosť súboru: 10 KB, MIME typ: image/png)

Tento zdieľaný súbor je z Wikimedia Commons a je možné ho používať na iných projektoch. Nižšie sú zobrazené informácie z popisnej stránky súboru.


Converted to SVG.svg
Tento obrázek (skupina icon) by měl být vytvořen pomocí vektorové grafiky jako SVG soubor. To má několik výhod; podrobnosti najdete na stránce Commons:Media for cleanup. Je-li SVG verze tohoto obrázku již k dispozici, prosím nahrajte ji. Po nahrání nahraďte tuto šablonu šablonou {{Vector version available|jméno nového obrázku.svg}}.
GNU head Toto dielo je slobodný softvér; môžete ho šíriť a meniť za podmienok GNU General Public License, ktorú publikovala Free Software Foundation; buď verzie 2 licencie alebo ktorejkoľvek neskoršej verzie. Toto dielo je šírené v nádeji, že bude užitočný, ale bez akejkoľvek záruky; aj bez implicitnej záruky obchodovateľnosti alebo vhodnosti na určitý účel. Podrobnosti nájdete vo verzii 2 a verzii 3 GNU General Public License.

História súboru

Po kliknutí na dátum/čas uvidíte súbor ako vyzeral vtedy.

dátum/časNáhľadrozmerypoužívateľkomentár
aktuálna01:03, 8. december 2005Náhľad verzie z 01:03, 8. december 2005128 × 128 (10 KB)Sasa Stefanovic*'''Source:''' http://sa-ki.deviantart.com/ {{GPL}} Category:Vista icons

Globálne využitie súborov