Súbor:Crystal Clear talk.png

Z Wikicitátov
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Crystal_Clear_talk.png(128 × 128 pixelov, veľkosť súboru: 16 KB, MIME typ: image/png)

Tento zdieľaný súbor je z Wikimedia Commons a je možné ho používať na iných projektoch. Nižšie sú zobrazené informácie z popisnej stránky súboru.

Converted to SVG.svg
Tento obrázek (skupina icon) by měl být vytvořen pomocí vektorové grafiky jako SVG soubor. To má několik výhod; podrobnosti najdete na stránce Commons:Media for cleanup. Je-li SVG verze tohoto obrázku již k dispozici, prosím nahrajte ji. Po nahrání nahraďte tuto šablonu šablonou {{Vector version available|jméno nového obrázku.svg}}.
Popis

Modification of Crystal Clear icon by Everaldo Coelho

Dátum
Zdroj derivative work – Image:Crystal_Clear_app_kdmconfig.png
Autor Tibor Kádek (Kandy Talbot)
Povolenie
(Využívanie tohto súboru)

LGPL - same as original

Ďalšie verzie

Díla odvozená od tohoto souboru: Wiki Menu.PNG

GNU head Táto knižnica je slobodný softvér; môžete ju šíriť a meniť za podmienok GNU Lesser General Public License, ktorú publikovala Free Software Foundation; buď verzie 2.1 licencie alebo (ak sa tak rozhodnete) ktorejkoľvek neskoršej verzie. Táto knižnica je šírená v nádeji, že bude užitočný, ale bez akejkoľvek záruky; aj bez implicitnej záruky obchodovateľnosti alebo vhodnosti na určitý účel. Podrobnosti nájdete vo verzii 2.1 a verzii 3 GNU Lesser General Public License.

História súboru

Po kliknutí na dátum/čas uvidíte súbor ako vyzeral vtedy.

dátum/časNáhľadrozmerypoužívateľkomentár
aktuálna15:54, 8. január 2007Náhľad verzie z 15:54, 8. január 2007128 × 128 (16 KB)Kandy Talbot{{Information |Description=Modification of Crystal Clear icon by Everaldo Coelho |Source=derivative work - see other versions link |Date=08.01.2007 |Author=Kandy Talbot |Permission=LGPL - same as original |other_versions=[[Image:

Viac ako 100 stránok odkazuje na tento súbor. Nasledovný zoznam zobrazuje prvých 100 stránok odkazujúcich iba na tento súbor. Môžete si pozrieť úplný zoznam.

Globálne využitie súborov

Nasledovné ďalšie wiki používajú tento súbor:

Zobraziť ďalšie globálne použitie tohto súboru.