Diskusia s užívateľom:202.159.212.165

Zo stránky Wikicitáty
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Attention yellow.svg Oznam!
Ďakujeme, že experimentujete s Wikicitátmi. Váš experiment fungoval a bol následne odstránený. Ak chcete ďalej experimentovať, použite prosím Pieskovisko, pretože pokusy v článkoch sú obvykle rýchlo zmazané. Ak sa chcete dozvedieť o prispievaní do Wikicitátov, pozrite sa na stránku Vitajte vo Wikicitátoch. Ďakujeme.

the second time (second attention!)

Nuvola apps important.svg Upozornenie!
Opakovane sme zistili, že experimentujete s Wikicitátmi. Váš experiment bol opätovne odstránený. Ak chcete ďalej experimentovať, použite prosím pieskovisko, pretože pokusy v článkoch sú obvykle rýchlo zmazané. Ak sa chcete dozvedieť o prispievaní do Wikicitátov, pozrite sa na stránku Vitajte vo Wikicitátoch. V prípade opakovaného porušovania integrity encyklopédie budeme nútení zablokovať vám redaktorský prístup do Wikicitátov! Ďakujeme.

Toto je diskusná stránka anonymného používateľa, ktorý ešte nemá vytvorené svoje konto alebo ho nepoužíva. Preto musíme na jeho identifikáciu použiť numerickú IP adresu. Je možné, že túto IP adresu používajú viacerí používatelia. Ak ste anonymný používateľ a máte pocit, že vám boli adresované irelevantné diskusné príspevky, vytvorte si konto alebo sa prihláste, aby sa zamedzilo budúcim zámenám s inými anonymnými používateľmi.